WYKONAWSTWO

Photovoltaik Solar Polska oferuje kompleksową realizację instalacji fotowoltaicznych, budujemy mikroinstalacje, jak i duże farmy PV. Dysponujemy profesjonalnym zespołem projektantów, montażystów oraz innych ekspertów, którzy wykonują projekty i instalacje najwyższej jakości. W Polsce przez ostatni rok zrealizowaliśmy ponad 100 instalacji prosumenckich i przemysłowych, w tym ponad 35 w technologii Smart.

Zawsze kierujemy się dobrem i potrzebami naszego klienta. Dlatego dobieramy odpowiednie technologie i rozwiązania, aby w pełni wykorzystać warunki panujące na danym terenie lub obiekcie. Posiadamy bogate zaplecze partnerów, którzy zapewniają nam sprzęt najwyższej jakości oraz w najlepszych cenach. Oferujemy kompletne systemy, od „panela do nakrętki” opracowane w wyniku olbrzymiego doświadczenia dla wieloletniej, minimum 25 letniej eksploatacji. Nasze systemy to nie tylko najwyższej jakości trwałe i efektywne panele fotowoltaiczne, to również systemy okablowania, złącz, mocowań, odporne na warunki atmosferyczne, wilgoć, promieniowanie UV, to również falowniki (inwertery) topowych producentów, zapewniające długoletnią, wysokosprawną pracę instalacji fotowoltaicznej.

Jesteśmy dystrybutorem wyłącznie najwyższej jakości paneli fotowoltaicznych renomowanych firm niemieckich, japońskich oraz również najlepszych produktów chińskich, ale tylko takich, posiadających wiarygodne poświadczone certyfikaty europejskie oraz dopuszczenia na rynek niemiecki.

Powrót do góry